neljapäev, 22. november 2012

Silver Teearu osales rahvusvahelisel judoturniiril

Nädalavahetusel toimus rahvusvaheline judoturniir Tartus. Võistlustulle astus 806 noorsportlast kuuest erinevast riigist. Tugevast konkurentsist andis märku see, et paljud Eesti meistrid ei jõudnudki medalini.
Are judoka Silver Teearu võistles U-12 vanuserühmas kuni 46 kg kaaluvate noormeeste seas. Silveri kehakaalus osales ligi 30 noorsportlast . Esimese ringis tuli Silveri vastaseks tugev lätlane, keda õnnestus võita vaid punktidega. Teises voorus tuli Silverile vastaseks Leedust pärit noorsportlane kellega maadeldi normaalaeg viiki. Lisajal õnnestus leedukal sooritada heide ja tasavägine kohtumine võita.  Kokkuvõttes  Silverile tubli 12. koht.
Judoklubi Samurai päris medalita antud võistlustel ei jäänud. Kastanid tõid tulest välja tublid judotüdrukud. Teele Lääts võitis esimese koha U-16 vanuserühmas kuni 48 kg neidude seas.
Teele õde Tuule Lääts maadles U-14 vanuserühmas kuni 44 kg kaaluvate neidude seas ja saavutas kõrge teise koha.